تمدید مهلت ارسال آثار «اولین سوگواره حماسی اربعین»

با توجه به استقبال گسترده و به دلیل استفاده حداکثری از ظرفیت تولیدات در موسم اربعین سال جاری؛ مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سوگواره تا پنجم آبان 1398 بعد از اربعین حسینی تمدید شد. علاقه مندان می توانند اثار هنری سفر اربعین امسال خود را به این سوگواره ارسال نمایند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج،با توجه به استقبال گسترده و به دلیل استفاده حداکثری از ظرفیت تولیدات در موسم اربعین سال جاری؛ مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سوگواره تا پنجم آبان 1398 بعد از اربعین حسینی تمدید شد. علاقه مندان می توانند اثار هنری سفر اربعین امسال خود را به این سوگواره ارسال نمایند. 

اولین سوگواره حماسی اربعین در ۵ بخش شعر و ادبیات، هنر‌های تجسمی، نوا و نما، اجرا‌های پاتوقی، هنر‌های دیجیتال و بخش جانبی تولیدات آموزشی درحال برگزاری است. موضوعات این سوگواره عبارتند از: اربعین و مقاومت اسلامی، اربعین و اتحاد مسلمین، اربعین زمینه‌ساز ظهور، اربعین و میزبانی عراقی‌ها، گام دوم (اربعین و تمدن اسلامی).

مهلت ارسال آثار به اولین سوگواره حماسی اربعین تا پنجم آبان 1398 بعد از اربعین حسینی تمدید شد. به برگزیدگان این سوگواره، ۷۲ کمک هزینه سفر زیارتی کربلای معلی اعطا خواهد شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در نخستین سوگواره حماسی اربعین و کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانند به سایت arbaeenart.ir مراجعه یا با شماره تلفن ۰۲۱۳۸۴۸۳۶۱۲ تماس حاصل کنند.